Mapy

Ve hře by mělo být 16 map. Zatím jsou známy informace jen o těch, které jsou popsány níže. Ostatní buď DICE tají nebo ještě vyvíjejí. Na mapách bude moci hrát až 32 hráčů (na PC) nebo až 26 (na konzolích). Všechny mapy by měli být hratelné ve všech módech.

Panama Canal

Popis: Týdny bojů zanechali přístav v ruinách a jeho okolí je poseté zničeným vybavením. Pohyb obrněnců je omezený. Američané mají za úkol přístav získat, udržet a využít. Kontrola přístavu umožní provádět strategické operace na pobřeží Tichého oceánu ve větším měřítku.

Minimapa: -

Valparaiso Village

Popis: Získání Valparaisa je další fáze amerického plánu na záhnání ruských sil z Chile. Jakákoli americká invaze se bude nevyhnutelně skládat z pozemního útoku džunglí a obojživelným výsadku obrněných sil podél pobřeží. Cíl Američanů je  elektrárná na konci města. Pokud se jim podaří odříznout město od dodávek energie, bude ovládnutí města nevyhnutelně následovat.

Minimapa: Rush

Laguna Alta

Popis: Před několika dny rozsáhlý ruský protiútok dobyl americkou základnu Christopher a zničil zásobovací vlak vezoucí životně důležité vybavení. Americké síly se shromažďují, aby oblast znovu získali pod svoji kontrolu. Snaží se v blízkosti lesů vytvořit nárazníkovou zónu, aby se jejich jednotky mohli nerušeně dostat přez most.

Minimapa: -

Isla Inocentes

Popis: Americké síly se zoufale snaží otevří zásobovací cestu pro své vojáky, kteří bojují dále ve vnitrozemí. Oblast je velmi dobře bráněna ruským dělostřelectvem a Rusové byli zatím velmi úspěšní při předchozích útocích. Zničení jejich základny a kontrola lesů okolo, umožní američanům otevřít druhou frontu, která je nezbytná pro jejich plány na osvobození Jižní Afriky.

Minimapa: Rush

Atacama Desert

Popis: Ruská námořní armáda se připravuje na masivní obojživelný útok. Břeh brání 3 americké opevnění a řetězec dělostřelecké obrany. Rusové by měli vytvořit předmostí a obsadit nepřátelské základny aby měli možnost postoupit dále do vnitrozemí.  Počasí se zhoršuje a blíží se písečná bouře. USA shromáždili všechny dostupné síly aby Rusi zastavili. Kvůli otevřenému prostranství se očekává rozsáhlá bitva obrněnců a podporované útočnými vrtulníky.

Minimapa: Conquest

Arica Harbour

Popis: Kvůli výsledku útoku na Atacama Desert, američtí velitelé požadují podobné akce na přebrání přístavu Arica. Útočná skupina zahájí akci "prorazit" přímo na ruské základně. Vedlejší škody jsou nepodstatné. Ruská základna musí být zničena, aby se přes poušť mohlo dosáhnout přístavu. Těžké ztráty jsou očekávány na obou stranách.

Minimapa: Rush

White Pass

Popis: Jelikož se obloha vyčistila a sněžení ochabuje, ruské síly s shromažďují k útoku na White Pass a satelitní stanici. Místní město zatím nebylo napadeno, ale ruské jednotky mají rozkaz prozkoumat obranu v přilehlých lesích. Oblast má velkou strategickou hodnotu pro USA, protože jim to umožňuje kontrolovat cesty na ostravě. Pokud padne toto území do ruských ruk, fronta se posune k Nelson Bay.

Minimapa: Conquest

Nelson Bay

Popis: Zima tvrdě udeřila. Zmrzlá řeka umožnila obrněncům pohybovat se po celé bolasti. Nicméně kvůli extrémnímu počasí a okolním lesům je nepravděpodobné že by případný útok obsahoval těžkou techniku. Průzkum ukazuje že Rusové stáhli jednotky z Jiní Afriky a shromáždili je sem. Podmínky pro noční útok jsou dobré. V podzemí přístavu je ponorková základna kterou budou američané bránit za každou cenu.

Minimapa: -

Laguna Pressa

Popis: Údolí a okolní hory mají stratrgický význam v boji o Jižní Afriku. Stavba v blízkosti přehrady byla zastavena, když vypukla válka, ale její přítomnost je stále důležitým faktorem. Výsadkové operace jsou omezené, ale útok pěchoty za podpory lehkých vozidel je vhodný pro obě strany.  Americké síly se shromažďují všechny dostupné jednotky do obrany, aby předešli pádu přehrady do ruských rukou.

Minimapa: Conquest

Port Valdez

Popis: Ruské síly útočí na přístav ve snaze získat transatlantický ropovod. Bez ohledu na arktické podmínky byla oblast zkoumána ruskými průzkumníky a označena za vhodnou k výsadkářskému útoku. Americké výslechy zajatých ruských parašutistů odhalilo že MBT (Main Battle Tank - "Hlavní bitevní tank") se zúčastní útoku - bude tam bude dopraven leteckým mostem.

Minimapa: Rush, ConquestKoupit za 1099,-Kč


Koupit za 249,-Kč
Jak hodnotíte beta verzi?
Nad očekávání
45.2%
Podle očekávání
28.6%
Čekal jsem víc
11.9%
Jsem zklamaný/á
14.3%
Hlasovalo: 42
borderlands - fan site
Z webu nesmí být nic kopírováno bez svolení autora. Hricer (c) 2007-2010
Web byl založen jako sekce webu Vokr.com.